1η αγωνιστική
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019
Γήπεδο Βαρύπετρο
ΧΑΛΗΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 3-3

Δεν κατάφεραν να πάρουν τους 3 βαθμούς της νίκης τα παιδιά του Γιάννη Λιουδάκη την Κυριακή απέναντί στην αξιόμαχη ομάδα του Χάλη Βαρυπέτρου.
Η ομάδα μας προηγήθηκε στο σκορ 0-2 με τον Νίκο Αναστασόπουλο να ανοίγει το σκορ και τον Παναγιώτη Κουτεντάκη να διπλασιάζει τα γκολ για την ομάδα μας. Η ομάδα του Βαρύπετρου κατάφερε να μειώσει σε 1-2 για να απαντήσει η ομάδα μας πριν το ημίχρονο με γκολ του Δημήτρη Μαναρώλη σε 1-3.
Στο δεύτερο ημίχρονο παρά τις πολλές χαμένες ευκαιρίες τα παιδιά του Γιάννη Λιουδάκη δεν κατάφεραν να σκοράρουν σε αντίθεση με τον Χάλη που βρήκε στις αντεπιθέσεις 2 γκολ αποσπώντας σπουδαία ισοπαλία 3-3.
  Μινώταυρος: (Γιάννης Λιουδάκης) Μανούσος, Σούλκε, Τσάλα (41' Πρέζια), Αγγελάκης, Κασιμάτης, Βόρφι (41' Ασβεστάς), Σένια (41΄Κυμινουλάκης), Αναστασόπουλος (41' Πρίφτι), Μαναρώλης, Κουτεντάκης (41' Μωραϊτάκης), Λεουνάκης.