Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2017

Προπαίδες U2005 8η αγωνιστική (28/01/2017)

Προπαίδες U2005
N. Μινωταύρου-Πανακρωτηριακός 4-1
Νίκη και μάλιστα με ανατροπή στο "ντέρμπι κορυφής"για τα παιδιά του Σεργάκη σήμερα το πρωί στα Καθιανά.
Η ομάδα μας βρέθηκε πίσω στο σκορ με 0-1 πραγματοποιώντας πολύ κακή εμφάνιση στο Α' ημίχρονο, όμως κατάφερε με τον Πέπα να ισοφαρίσει σε 1-1 στο τελευταίο λεπτό. (σκορ ημιχρόνου).
Εντελώς διαφορετική εικόνα στο 2ο μέρος που ξεκίνησε με εντυπωσιακή προσπάθεια του Μαξίμ, που πέρασε όλη την άμυνα, σούταρε και ο Πέπα παίρνοντας το ριπάουν σκόραρε για 2η φορά.
3-0 από τον Μαξίμ και το κερασάκι στην τούρτα έβαλε στο τελευταίο λεπτό ο Χωραφάκης με ωραίο σουτ στο Γ.
Τα γκολ για την ομάδα μας:Πέπα 2, Μαξίμ 1, Χωραφάκης 1.

Προπαίδες U2006
Μινώταυρος-Άμιλα 4-1

Εύκολο πρωινό για τα παιδιά του Πασβάντη στις Μουρνιές και εύκολη επικράτηση απέναντι στην ομάδα της Άμιλας με σκορ 4-1,
Τα γκολ για την ομάδα μας: Στόϊτσος 2, Σταυρίδης 1, Kοτζαμιχάλης 1, Φουντουλάκης 1.