Σάββατο 21 Νοεμβρίου 2015

Προπαίδες Β΄όμιλος 3η αγωνιστική (21/11/2015)

Προπαίδες U2004
                                  Μινώταυρος-ΔΑΑΟΧ  4-1

Έκαναν το 3Χ3 τα παιδιά του Δημήτρη Κατσαβριά σήμερα το μεσημέρι στην Μον. Ελιά επικρατώντας και του ΔΑΑΟΧ με σκορ 4-1.(ημίχρονο 0-0).
Καλύτερη η ομάδα μας σε όλη την διάρκεια του αγώνα δεν κατάφερε να σκοράρει στο 1ο ημήχρονο με τον τερματοφύλακα του ΔΑΑΟΧ να σταματάει σε τετ α τετ τους Στόϊτσο και Κογιαννάκη και το οριζόντιο δοκάρι τον κεραυνό του Μαναρώλη.
Στο 2ο ημίχρονο ο Στόϊτσος έδωσε προβάδισμα στην ομάδα μας 1-0 με τον Μαναρώλη να κλειδώνει την νίκη με ωραία κεφαλιά σε σέντρα του Αγγελάκη και τον Κατσαβριά "να παίρνει ταυτότητα προπονητή" με δύο αλλαγές τακτικής κλείδωσε το ματς και έδωσε διαστάσεις θριάμβου με τον Στόϊτσο να κάνει το 3-0 και τον Κογιαννάκη να "βάζει το κερασάκι στην τούρτα"  4-0.
Το μόνο που κατάφερε ο Δααοχ ήταν να μειώσει στην εκπνοή του αγώνα σε 4-1.
Τα γκολ για την ομάδα μας: Στόϊτσος Ιωάννης 2, Μαναρώλης Δημήτριος 1, Κογιαννάκης Χαράλαμπος 1.
Μινώταυρος: Κλωθάκης (55' Μανούσος), Sulke, Τσάλα, Μωραϊτάκης (49' Σερβάκης), Αγγελάκης (45' Αποστολάκης) , Βροντάκης, Κογιαννάκης, Στόϊτσος (47' Κυμινουλάκης), Μαναρώλης (44' Κασιμάτης).

Προπαίδες U2005
                                        Δόξα Παχιανών-Νέοι Μινώταυρου 12-1

Βαριά ήττα για τα μικρά του Νίκου Κυπραίου σήμερα με σκορ 12-1.
Πολλές βασικές απουσίες σήμερα για τα U2005 αλλά και πολύ κακή εμφάνιση από τα παιδιά που αν και προηγήθηκαν 0-1 γνώρισαν την συντριβή.
To γκολ για την ομάδα μας: Μιχάλης Μαχιμ 1.

Φώτο αγώνας ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΔΑΑΟΧ 4-1