Απρόσμενες ήττες γνώρισαν τα τμήματα νέων και παίδων σήμερα το πρωί στην Σούδα.
Αναλυτικά:

Παίδες:
Άκ.Σούδας-Μινώταυρος 1-0.
Ένα γκολ στην εκπνοή του πρώτου ημιχρόνου μετά από λάθος της άμυνας έκρινε την αναμέτρηση σήμερα το πρωί στην Σούδα.
Η ομάδα του Θάνου Αγγέλη που παρατάχθηκε με πολλές απουσίες παρουσίασε πολλά προβλήματα μένοντας μακριά από το καλό πρόσωπο που είχε παρουσιάσει στα φιλικά προετοιμασίας.
Επόμενος αγώνας: ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΣΦΑΚΙΑ Σάββατο 4 Οκτωβρίου 14:30 γήπεδο Μινωταυρου.

Νέοι:
Μινώταυρος-ΑΟΧ 1-2
Ήττα εκτός προγράμματος και για την ομάδα των Νέων που ηττήθηκαν από το αντίστοιχο τμήμα του ΑΟΧ με 1-2 (ημίχρονο 0-2).
Κακή εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο με την άμυνα να δέχεται 2 γκολ στις δύο όλες κι' όλες επιθέσεις του ΑΟΧ. Καλύτερη εικόνα από τα παιδιά στην επανάληψη αλλά το μόνο που κατάφεραν ήταν να μειώσουν το σκορ σε 1-2 με απευθείας φάουλ του Δάμου.
Επόμενος αγώνας: ΆΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Κυριακή 5 Οκτωβρίου 9:00 γήπεδο Ταυρωνίτη.